please wait, site is loading

MERT MADEN A.Ş.

2005 yılında madencilik hayatına başlayan Mert Madencilik, Türkiye Doğaltaş sektörünün kalbi olan Denizli’ de faaliyet göstermektedir. 50.000 m2 açık alan üzerinde toplam 10.000 m2 kapalı alana sahip işletmelerimiz traverten , bej mermer, beyaz mermer, emprador kaynaklarına yakın bir konumdadır. Geçmişten gelen deneyim, iş bilgisi, ticaret ahlakı ve know how ile güncel teknolojiyi başarılı bir şekilde birleştiren Mert Maden A.Ş. gerek yurtiçi gerekse yurtdışı proje talpelerinde aranan bir isim haline gelmiştir.


Tesisimizde kurulu , 4 adet katrak, tünel ve katlı epoksi fırınları, büyük ebat köprü kesme, hassas ebatlama, her türlü yüzey işlemini sunabilen levha ve fayans silim hatları, özel açılı, kalın ve kabuk tipi kesimlere olanak veren robot kontrollü tel kesim makinesi ve büyük ölçülerde patlatma yapabilen preslerimiz ile projelerde çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.


Kaliteli geniş doğaltaş seçenekleri, yıllık 500.000 m2 işlenmiş plaka ve ebatlı ürün kapasitesi ile hızlı, güvenilir ve ekonomik ürünleri “söz verdiğimiz gibi” sunmanın gururunu taşıyoruz.TRAVERTEN OCAĞI